Dětský den v Městských sadech

Autor: Kamil Tihelka | Datum: 04.06.2016

Dnes se v rámci oslav dětského dne konala v Městských sadech velká akce.Městské sady se proměnili v dětskou zónu, kde si děti mohli vybírat z přibližně 30 stanovišť, na kterých si děti mohly vyzkoušet například střelbu ze vzduchovky, luku, šerm s fleretem, hasičskou, vojenskou i policejní techniku, vyrobit věci z keramiky, nechat si pokreslit obličej, zacvičit si judo a mnohé jiné. V záplavě této velké konkurence jsem byl až překvapen kolik lidí a dětí si k nám našlo cestu. Využít možnost kopnout si do lapy, vyrážeče, zaboxovat si,přerazit plastovou desku, nebo se vyřádit s pěnovou tyčí využilo tolik lidí, že jsme se ve čtyřech lidech nezastavili od jedné odpoledne až do šesté večera, kdy akce končila.
V jednu chvíli jsme měli na stanovišti i třicet lidí a nevěděli jsme kam dřív skočit. Nasazování chráničů, dělaní sparingů, vysvětlování pravidel...no pořád bylo co dělat:)
Když jsme v šest večer končili, byly jsme příjemně unaveni z úspěchu a doufáme, že se k nám na tréninku pár lidí připojí.

admin