ME 2011 - Igi píše

Autor: MarVin | Datum: 26.02.2011

Po delší odmlce způsobené závodním zápolením se hlásíme našim našim Opavákům. Tyto tři dny byly opravdu náročné, vstáváme 6.30 místního času, tzn. 5.30 Vašeho, trest boží :-) v hale jsme tak do 19.30, pak přejezd, organizace a večeře, člověk je fakt unavený. Stručně-první den jsem poprvé v životě zkazila sestavu a uzavřela si vlastní blbostí cestu k obhajobě zlaté medaile. Oplakala jsem to, ale naštěstí se dala dohromady a v týmech jsme s holkama získaly po remíze s ruskama získalo stříbro. Chtěly jsme zlato, ale i tak je to pro nás velký úspěch. Stejný scénař proběhl u Vrcháče a týmu seniorů, remíza s rusy a pak stříbro, nevadí.

Druhý den jsem se pořád prali. Šla jsem přes maďarku, řekyni a nizozemku, ve finále jsem prohrála už s legendární Albenou Malchevou s Bulharska, ale tady jsem spokojená moc, dala jsem do toho všechno. Vrcháč měl větší smůlu a nepřízeň rozhodčích. Má perfektní formu a i los mu přál. Na "rozcvičku" dostal gróňana a po jasných bodech jsme čekali vítezství, ale v poslední sekundě se nepochopitelně na obrazovce objevil výsledek pro vítězství tučňáka. Trenér podal protest, bohužel zápas už nezopakovali, takže Honza skončil. Ale trenéřu jsou s ním¨moc spokojení, takže si to vynahradí příště a taky zítra při týmovém matsogi.

Dneska jsem pro změnu skákali. Senioři a seniorky získali stejné medaile a to krásné zlaté!!!! Po několika rozeskakování u obou skupin se nám to povedlo a vyhráli jsme! Máme velkou radost, zlatá je přece zlatá:-) Dnešní den byl více odpočinkový, ale zítra je nejemotivnější disciplína-sportovní boj týmů, a wirok, kde díky zraněnému kolenu poprvé bude závodit Lucka Janíková, která by jinak startovala v daleko více disciplinách, držte palce.

Igi, Lucka, Sunar

admin