Společné soustředění se blíží

Autor: Kamil Tihelka | Datum: 23.07.2014

Už za týden se koná největší soustředění v dějinách opavského oddílu. Společně s oddíly Karviné a Frýdku-Místku se v Jeseníkách, konkrétně na Karlově v hotelu Moravice, potká něco okolo 120 dětí a dospělých, aby si zacvičili, seznámili se a hlavně si užili zábavu. Ke standartní sestavě trenérů se přidá i několik zahraničních borců a už jen z jejich výčtu je jasné, že ten kdo nejede, přijde o velkou věc a spoustu nových zkušeností.

Pojďme si je představit:

Alexandr Varshavsky - 6.dan,trenér největší ruské školy taekwon-do. Artur Osuchovsky - 4.dan, polský trenér a zároveň vítěz pyramidy mistrů Ligy taekwon-do Maciek Žuk - 2.dan, polský reprezentant, nejúspěšnější závodník posledního ME.

Zároveň se části soustředění zúčastní i prezident Českého svazu Taekwon-do - Martin Zámečník - 6.dan, který na konci soustředění povede páskování na barevné pásky. Takže už za týden nás čeká 10 úžasných dní, na které doufám jen tak nezapomeneme.

Informace pro účastníky:

doplatek peněz prosíme v hotovosti a přesně v den nástupu. formulář o bezinfekčnosti si stáhněte ze stránek karvinské školy - www.karvina.taekwondo.cz

Jakékoliv další dotazy: kamil.tihelka@centrum.cz, 775040982

admin