Jarní víkendové soustředění v Jánských koupelích

Autor: Kamil Tihelka | Datum: 22.02.2022

O víkendu 18.2. - 20.2. se konalo další víkendové soustředění. Tentokrát jsme vyzkoušeli novou lokalitu a Jánské koupele. Konkrétně tamní hasičskou školu. Celkově 20 dětí a dospělých, kdy nejmladšímu účastníkovi byly pouhé 4 roky, se v pátek sjelo na místo a ubytovalo. Po večeři jsme si dali výbornou večeři  a hurá na trénink. Plán na víkend byl naučit se novou sestavu a tak jsme museli makat.
Po tréninku už jen film a hurá do hajan.
V sobotu od rána byla venku docela silná vichřice a tak jsme dopoledne opět raději pořádně cvičili. Kopy, sestavy, hry i lámání desek. Odpoledne se počasí trochu umoudřilo a tak jsme se vydali na výlet směr Jánské koupele. Cestou jsme hráli šipkovanou, kdy musely děti prokázat jak své svaly, tak své znalosti. Na konci procházky koupelemi našly děti poklad v podobě spousty bonbónů.
Po cestě zpět jsme nasbírali dřevo na večerní grilovačku. Hned po odpoledním tréninku se šlo na večeři a pak hned chystat oheň.
Celkem foukalo a nebylo úplně teplo, ale zvládli jsme to. Pak jsme si ještě udělali večer přednášku z teorie a pustili film.
V neděli ráno už nás čekalo jen uklízení pokojů, trénink a po obědě hurá domů. Tak příště ahoj.

admin