Mikuláš navštívil i nás

Autor: Kamil Tihelka | Datum: 09.12.2018

Již tradiční oddílové Mikulášské závody se konaly i letos. Přes 30 dětí různého věku i pásku se utkalo v sestavách, boji s pěnovýmu tyčemi i boji v chráničích.
Ve tři hodiny v  tělocvičně na Krnovské ulici postavily dva ringy, usadili rozhodčí a začalo se zápolit. Systém skupin a soubojů každý s každým zaručoval mnoho vzájemných zápasů a hodně zábavy.
Pohled na zápalené děti školkového věku při boji s pěnovými tyčemi, nebo ještě lépe jejich neskrývaná radost, když souboj vyhrály, stál za všechny přípravy:)
V pět hodin večer bylo po bojích a děti čekalo překvapení. Hodný mikuláš a roztomilý čert přišli mezi nás a vítěze kategoríí odměnili medailemi se stuhou v oddílových barvách a sladkostmi.
Pak se ještě v jednotlivých věkových kategoriích vylosoval jeden šťastlivec, který si odnesl velkou věcnou cenu. Eduard Strnisko vyhrál velké policení auto se sirénou, Radek Folíř vyhrál deskovou hru Tik Tak Bum a Josef Maiwald vyhrál stolní fotbálek. Nakonec si děti mohli u Mikuláše zasloužit ještě nějaké sladkosti za písniču, básničku, nebo slib, že budou poslouchat trenéry.
Všem gratulujeme a doufám, že nás příští rok bude ještě více:)

admin