Setkání Středisek Talentované Mládeže v Ostravě

Autor: Kamil Tihelka | Datum: 26.04.2022

O víkendu 23.4-24.4. se v Ostravě konalo tradiční setkání Středisek Talentované Mládeže z celé České republiky. V těchto střediscích jsou vždy ti nejlepší zástupci z daného kraje. Dají se tedy považovat za „reprezentace“ svého kraje.
Za náš oddíl se této soutěže zúčastnili Josef Čech, Josef Maiwald, Klára Hajková, Natálie Paščáková, Ondřej Špaček, Adam Lukáš, Hubert Čech, Lucie Krömrová, Lenka Krömrová, Linda Chasáková a Jakub Toman.
Bohužel se našim borcům nepodařilo v jednotlivcích dosáhnout na nejcennější kov, ale stříbra se nám už zacinkala a postarala se o to naše děvčata. Lenka Krömrová získala stříbro v sestavách mladších žákyň zelených pásků a Klára Hajková předvedla výkon svého života a vybojovala stříbro v boji mladších juniorek. A máme bronzové medaile. Natálie Paščáková ho získala za sestavy modrých pásků starších žáků a Jakub Toman v boji starších žáků.
Zbytek medailí už byl v týmových bojích.
Ondřej Špaček a Hubert Čech získali zlato v sestavách žákovských týmů. Lenka Krömrová, Linda Chasáková a Natálie Paščáková stříbro v technických sestavách týmů žákyň.
Josef Čech a Josef Maiwald zlato v technických sestavách týmů juniorů. Lucie Krömrová a Klára Hajková bronz v sestavách týmů juniorek a Klára Hajková ještě bronz v boji týmů mladších juniorek.
Hodně medailí nám uniklo o chloupek a určitě si výkony všech zaslouží pochvalu. Hlavně v boji vidím velké posuny a u pár lidí vidím velkou možnost posunout se na vyšší metu.
Další závody nás čekají už za tři týdny v Nymburku.

admin