Velké letní společné soustředění 2021 je za námi

Autor: Kamil Tihelka | Datum: 23.08.2021

I toto léto se konalo velké společné soustředění našeho, karvinského a ostravského oddílu. Stejně jako loni se našim útočištěm stal hotel Galík ve Velkých Karlovicích. Z našeho oddílu se soustředění zúčastnilo 11 cvičenců. Sice bylo soustředění v Covidovém stínu, ale vše se zvládlo. A jak to probíhalo?
Celých deset dní a deset nocí začalo v sobotu 7.8. odjezdem autobusu směr hotel. Dohromady 45 dětí a dospělých vyrazilo vstříc novým zážitkům.
Celý hotel byl jen pro nás a toho jsme využili. Hlavním bodem programu soustředění byla příprava na páskování. Dva tréninky denně daly mnohým zabrat, ale zvlášť po covidové pauza to bylo nutné. Z našeho oddílu nakonec páskoval pouze Jan Gřunděl, protože většina páskovat ani nemohla z důvodu toho, že páskovala už v červnu.
Samozřejmě se jen necvičilo. Kromě tréninků jsme stihli diskotéku, stezku odvahy, návštěvu aquaparku, výlet po okolních kopcích a mnoho různých dalších aktivit. Celé soustředění navíc probíhala celotáborová týmova hra, ve které měly týmy na starost záchranu světa před nebezpečným virem.
Různé štafetové hry, výzvy, ve kterých měly porazit trenéry, turnaje, znalostní soutěže, vše toto sloužilo ke sběru bodů. A nakonec všechny čekala velká honba za pokladem v podobě plné tašky sladkostí.
Všichni trenéři si po deseti dnech určitě už potřebovali odpočinout, ale děti si to užily:)
Tak zase za rok AHOOJ.

admin