Seminář na sportovní boj

Autor: Kamil Tihelka | Datum: 28.09.2014

V neděli 21.9. se v Karviné konala nevídaná akce. Tři zahraniční bojovníci a trenéři vedli postupně hodinové semináře zaměřené na sportovní boj

.

Seminář začal v deset hodin ráno seminářem, který vedl šestinásobný Mistr Evropy Sanel Ljutič ze Slovinska. Jeho nezměrné zkušenosti, které se snažil předat během hodinky, daly všem pořádně zabrat. Náročné kombinace na kopy jasně ukázaly, jak na tom kdo je.

Druhou hodinu si vzal na starost karvinský trenér Kamil Šamal, který cvičencům ukázal jak zajímavou formou trénovat základní kopy a dovednosti a zároveň u toho posilovat.

Po pauze na oběd se semináře chopil trenér polské reprezentace Lukasz Stawarz. Tato hodina byla zaměřena na úhyby a kontra techniky a doslova puntičkářská pedance pana Stawarze šla znát, když cvičenci museli opakovat každou techniku tak dlouho, dokud ji plně nepochopili a neprovedli zcela správně.

Poslední hodinu si vzal na starosti polský pitbull Artur Osuchowski, jehož hodina byla plná posilování, drilu a ukázky výbušnosti.

Po tomto čtyřhodinovém maratonu se lidé mohli naučit plno novinek a způsobů nácviku, nebo provedení technik a jen co si jejich svaly odpočaly, mohli tyto zkušenosti předat do oddílu.

Fotky už teď v galerii.

admin