Máme nejúspěšnějšího Seniora B - Martin Tomko

Autor: Kamil | Datum: 29.03.2012

O víkendu 24. – 25.3. 20122 proběhla v Nymburku mezinárodní soutěž Czech Open 2012, kde největšího úspěchu dosáhl náš Martin Tomko, který ziskem dvou zlatých medailí z technických sestav a speciálního přerážení získal titul nejúspěšnější senior skupiny B.

Soutěže se zúčastnilo 8 našich závodníků. Největší opory Jan Vrchovecký a Lucie Vinárková nemohli ze zdravotních důvodů startovat. První den soutěže jsme získali 3 bronzové medaile z technických sestav, které získali Michaela Lampartová, Kateřina Ziková a Lukáš Martiník a jednu zlatou medaili, kterou vyhrál Martin Tomko v technických sestavách. Smůlu v sestavách měla Eva Gracová, ale takový je hold sportovní svět. Ve sportovních bojích, které se rozjížděli v neděli se našim klukům ani Kačce Zikové moc nedařilo. I když se Martin Tomko, Jirka Melecký, Marek Vinárek a Kateřina snažili, přece jenom své protivníky nezdolali. Marek dokonce prohrál v prodloužení na jeden bod. Jediný, kdo získal zlatou medaili z boje byl Vladímír Škrobánek, který se pral jako lev a přitom si podvrtnul palec na noze s čímž získal taky pěknou sádru na nohuJ. Kdo byl na facebooku na naší skupině mohl aktuálně sledovat dění na soutěži. Vyvrcholením v neděli bylo zlato Martina Tomka ze speciálního přerážení, které mu přineslo pohár za nejúspěšnějšího seniora skupiny B Czech Openu 2012.