Na F-M open jsme byli druzí nejúspěšnější školou

Autor: Kamil Tihelka | Datum: 05.04.2023

V sobotu 1.4. se Frýdku - Místku konal druhý ročník open soutěže v taekwondu a náš oddíl nakonec odjelo reprezentovat 26 borců a borkyň. Celkem se této soutěže zúčastnilo 200 závodníků z 11 výprav z Česka, Polska a Slovenska. Soutěžilo se systémem každý s každým a tak si každý pořádně zazávodil. A navíc každý měl možnost závodit ve dvou disciplínách - sestavy, boj (klasika, s pěnovými tyčemi a nebo na první bod).
Jak už nadpis napovídá, byly to velmi úspěšné závody. Od rána se medaile jen hrnuly a zisk poháru pro jednu z nejúspěšnějších škol se rýsoval čím dál tím víc jako reálný.
A v odpoledních hodinách, když začali závodit junioři, se příval zlatých medailí změnil doslova v lavinu. Žáci skončili se ziskem 4 zlatých a na konci dne byl konečný součet zlatých neskutečných 16 zlatých.
Navíc se naše Evelína Adamišínová ziskem dvou zlatých medailí stala nejúspěšnější mladší žákyní a Ondřej Špaček také ziskem dvou zlatých medailí nejúspěšnějším mladším juniorem.
V konečném součtu jsme získali 16 zlatých 8 stříbrných a 8 bronzových medailí což znamenalo parádní DRUHÉ MÍSTO V POŘADÍ ŠKOL a odnesli jsme si krásný pohár. Po dlouhé době jsme si mohli potěžkat pohár a byl to fajn pocit.

Adamišínová - 1. sestavy, 1. boj
Heidrová - 1. sestavy
Kromrová Lenka - 1. boj, 3. sestavy
Turková - 1. zlato boj
Peterková - 1. sestavy, 1. boj
Ondrášek - 1. boj, 2. sestavy
Solisch - 1. sestavy, 2. boj
Kubánek - 1. sestavy, 1. boj
Kromrová Lucie - 1. boj, 3. sestavy
Špaček - 1. sestavy, 1. boj
Paščáková - 1. boj, 2. tul
Maiwald - 1. tul, 2. boj
Peterek - 2. sestavy
Chasáková - 2. boj
Musiol - 2. boj
Toman - 2. boj
Tureček - 3. sestavy
Butela - 3. sestavy
Slavík - 3. boj
Glosslová - 3. sestavy, 3. boj
Lukáš - 3. sestavy
 

admin