Mistrovství Evropy 2011 Tallin

Autor: Kamil | Datum: 17.02.2011

Tento rok se koná ME v Estonském Tallinu a naše reprezentace odlétá již toto pondělí 21.2. vyzvat zbytek Evropy k poměření sil. Za náš oddíl jedou 3 reprezentanti - Lucie Vinárková, Lucie Janíková a Jan Vrchovecký.

Tento rok bude po dlouhé době pro naše reprezentanty velká výzva, protože Lucie Vinárková bohužel kvůli velké pracovní vytíženosti neměla tolik času na přípravu, kolik by si představovala a navíc obhajuje zlato z minulého Me, Lucie Janíková je úplným nováčkem v reprezentaci a navíc si bohužel při tréninku poranila koleno a uvidí se jak moc se bude moct zapojit do klání, ale určitě nehází flintu do žita a porve se s tím. A do třetice nová výzva pro Jana Vrchoveckého, jako čerstvý reprezentant za seniory musí dokázat, že své umění umí prodat i mezi starší elitou a své místo má právem. Jeho nominace v kategorii matsogi jednotlivců je obrovský úspěch. Všem třem děkujeme a gratulujujeme už jen k tomu, že celou těžkou a dlouhou přípravu zvládly.

Nominace našich nadějí:
Lucie Vinárková - seniorky tým, matsogi -63kg a tul III.dan
Lucie Janíková - seniroky tým
Jan Vrchovecký - senioři tým, matsogi -78kg a hosinsool 1:3
Kompletní výpis nominací celé naší reprezentace je na oficiálních svazových stránkách. Palce držíme všem a přejeme všem hodně úspěchů. ČEŠI DO TOHO!!!

admin