Souškotábor 2013 - jak to bylo?:)

Autor: Kamil | Datum: 23.08.2013

V týdnu 4.-11.8. náš oddíl pořádal tradiční letní tábor. Tentokrát jsme se vrátili po třech letech do nedalekého Vítkova, kde nám azyl poskytla tamní střední škola.

I přes letošní menší účast se nás na soustředění sešlo, i s víkendovými návštěvníky, 32 dětí a dospělých. Již v neděli odpoledne jsme se ve zdraví sešli a ubytovali. Sice nás celý týden sužovali veliké vedra, ale chuť cvičit byla i tak velká. Nelenili jsme, postavili si v tělocvičně tatami a začli cvičit. Celý týden byly dva tréninky denně a k tomu táborové hry ve znamení " Hry bez hranic " .

Už v neděli večer se všichni rozdělili do čtyř týmů, ve kterých soutěžili po celý týden. Například překážková dráha se střelbou na cíl vodní pistolí, Člověče, nezlob se v životní velikosti, noční chytání vetřelců, nebo denní bojová hra. Ve velké konkurenci nakonec vyhrál tým "DO" .

Ale byly i hry jednotlivců. Mistrovství světa v kámen, nůžky papír, nebo rytířské souboje, či pantomina zvířat a hádání Seznamky ala Partička:)

Chodilo se koupat do blízké řeky, která byla velmi osvěžující, ale i bohužel docela málo hluboká, takže větší kluci a holky si odřeli bříško:)

V sobotu se konaly oddílové závody s účastní borců z Lipníku a Kvasic, v sestavách a boji. Večer pak přehlídka masek s tématem Afrika.

Celkově se doufám povedlo a všem líbilo a v září se sejdeme na tréninku:) A děkujeme hostu z Jižní Moravy - Michalu Kobylarzovi :)

admin