Víkendové Beskydy

Autor: Kamil Tihelka | Datum: 05.04.2016

První dubnový víkend se konalo další víkendové soustředění. Tentokrát jsme se rozhodli zavítat do jiných hor našeho kraje a vyhrály to Beskydy. Hotel Kahan nás hostil celý víkend.
Hned po pátečním příjezdu a ubytování jsme zasedli ke stolu a dali jsme si večeři. Opět si museli někteří připomenout, že na našich akcích se dojídá všechnoJ
A po večeři to už začalo. Hned jsme si dali maškarní diskotéku o ceny. Hlavní cenu získal Lukáš Martiník jako Perseus, druhé místo Šarlotka Schaffartzíková jako bílá paní a třetí místo Martin Zatloukal jako trpaslík. Po rozdělení cen začal diskotékový rej.
Další den začal brzkou ranní rozcvičkou, která se u všech setkala s velkým nadšením. Pak snídaně a trénink. Ten byl zaměřen na správnou rotaci v technikách. Odpoledne pak byl na programu, po návštěvě bazénu, týmový pěti boj. Skákaní panáka, hod granátem, sprint do kopce, oblékání co nejvíce oblečení do dvou minut a hod na koš. Večer pak čekal děti večer plný deskových her, za které také získávali body pro tým. Hry jako Bang, Sázky a Dostihy, Scrabble, Dobble a piškvorky děti pěkně pobavily a navíc určili konečné pořadí týmů.
V neděli opět rozcvička a pak trénink nových sestav a po obědě hurá domů.
Tak v červnu snad opětJ

admin