Vrchovecký je druhý nejúspěšnější sportovec Opavy

Autor: Kamil Tihelka | Datum: 07.03.2016

Včerejší večer ve Slezském divadle patřil ocenění nejúspěšnějších sportovců, týmům a trenérů. Za náš oddíl se do kategorie dospělých nominovali Jan Vrchovecký a Kristýna Pravdová.
V šest večer všichni usedli do sedadel a moderátoři večera, Monika Žídková a Radek Erben, všechny přivítalo a začalo se oceňovat. V pauzách se mohli všichni pokochat zpevěm z muzikálů v podání sólistky opavské opery Kavecké a nebo souboru dětské gymnastiky, ve kterém účinkovala i naše členka Lucinka Prasková.
Po hodince čekání se dostalo na kategorii dospělích a všichni jsme byli jako na trní. Deset nominovaných, včetně prvoligových fotbalistů a basketbalistů, čekalo jak dopadnou. Jeden podruhém byli voláni až u čísla šest jsme uslyšeli jméno naší Kristýny, která si tak polepšila o jednu příčku oproti loňsku. Čísla pomalu ubíhala, když zbývali poslední dvě jména, Jan vrchovecký a reprezentační nahrávač a opora opavského basketu Jakub Šířina. Bohužel jsme uslyšeli jméno našeho Honzy, což znamenalo zisk druhého místa a polepšení o dvě místa oproti loňsku.
Pak už se šlo na ples, kde se to jak se patří oslavilo.
Oběma patří velká gratulace, že se v tak velké konkurenci prosadili a navíc zisk stříbrné pozice je obrovský úspěch. Jen tak dál.

admin