Slo Open 2018

Autor: Kamil Tihelka | Datum: 05.11.2018

O víkendu 20.-21.10. se ve slovinském Žaleci konal čtvrtý ročník mezinárodních závodů.
Sedm našich závodníků vyjelo v rámci STM a velké české výpravy ve spojení s reprezentací, ve které byl náš Lukáš Martiník.
Závodů se zúčastnilo přes 400 závodníků ze 64 klubů a 12ti států - Slovensko, Česko, Bosna, Srbsko, Nizozemí, Řecko, Bulharsko, Ukraina, Wales, Skotsko, Anglie a Slovinsko.
Závody byly opravdu těžké a hlavně první den velmi dlouhé (končilo se po půlnoci) .
A jak si tedy vedly naši závodníci? Bohužel se naše zelené pásky tentokrát neprosadily a kluci Zatloukalovi se rvali srdnatě, ale ani to nestačilo na zisk medaile.
První medaili získala Klára Hajková, která porazila svou týmovou kolegyni Šarlotu z Karviné a to ji přineslo zlatou!! medaili ze sestav. V boji se zatím stále projevila nezkušenost a medaili nezískala.
Druhoumedaili získal Lukáš Pavelek. V sestavách prohrál těsně před medailemi, ale vynahradil si to v boji. Do finále prošel jako nůž máslem, ale tam narazil na velmi tvrdého bojovníka. I když to byl na žáky pěkně tvrdý boj a Lukáš to zkoušel zleva i zprava, prohrál a odváží si velmi cennou stříbrnou medaili!
A třetí medaili získal Lukáš Martiník, který v sestavách černých pásků v konkurenci kamarádů z reprezentace a dalších asi 20ti závodníků získal parádní bronzovou medaili!
Všem moc gratuluji za parádní výkony.

admin