Večer bojových umění 3. ročník

Autor: Kamil Tihelka | Datum: 24.01.2020

Lednová sobota 18.1. patřila už tradičně tanci a bojovým uměním. Naše škola pořádala už v pořadí třetí ročník plesu pod názvem Večer bojových umění s tancem.
Přes 130 tanečníků a příznivců bojových umění se po sedmé hodině večerní sešlo v kulturním dome Na Rybníčku, aby si užili parádní večer.
Na všechny čekal u vstupu welcome drink v podobě šampaňského a poté hned nealko u stolu.
Kapela Mistral začala hrát před osmou hodinou a tím se odstartovala parádní zábava. První ukázka byla v podání Judo Slezan Opava. diváci viděli nejdříve klasické pojetí juda a poté už závodní pojetí, které bylo značně rychlejší.
Druhá ukázka byla v podání SKP Seitedo Opava. Pádové techniky, sebeobrana, zápas a mnoho dalšího bylo k vidění v této strhující ukázce našich tradičních vystupujících.
Poslední ukázka byla v režii našich borců. Přerážení ve dvou a půl metrech, sestavy, ukázka kopů na přesnost i silové přerážení několika ytongů dostalo diváky do varu a zaslouženě sklidili naši borci potlesk.
O půlnoci se všichni dočkali tomboly, kde byla hlavní cena wellness pobyt a mnoho jiných cen v celkové hodnotě přes 30 tisíc korun. Největší zájem byl ale nečekaně o boxovací pytel, který nakonec vyhrála křehká žena:) Po druhé hodině ranní celý ples skončil a my se spokojeně rozešli domů.
Tak už se těště na další leden a čtvrtý ročník.

admin